Školy zacílily na deváťáky. Na veletrhu vzdělávání – 2014

Vydavatel článku: Hodonínský deník.cz

Vyučit se, nebo si radši udělat maturitu na gymnáziu? Otázky, které si pokládá řada deváťáků. Pro odpovědi si přišli do hodonínského kulturního domu. Hlavní sál, foyer, balkony i chodby zaplnili zástupci středních škol a učilišť.

Úryvek z článku:

„Návštěvníkům osmnáctého Veletrhu vzdělávání ukázali to nejlepší ze své nabídky.
… Školáci u stánků obdivovali dovednosti nejen barmanů, cukrářek, řezbářů, zdravotníků, ale i obráběčů či konstruktérů. I když veletrh oficiálně začal ve středu hodinu před polednem, našli se i nedočkavci. „Někteří tady čekali už v osm hodin ráno,“ řekla s úsměvem Krojzlová. Podle ní je letos na Hodonínsku asi dvanáct set deváťáků. Veletrh vzdělávání pokračuje ještě ve čtvrtek od osmi hodin ráno do pěti odpoledne.„
Veletrh pořádaný Střediskem služeb školám Brno se tento rok zaměřil především na žáky z devátých tříd a to jak přehledem informací o možnostech jejich uplatnění, tak praktickými ukázkami. Výběr byl z pětadevadesáti institucí.

Kompletní znění článku naleznete: http://hodoninsky.denik.cz/zpravy_region/skoly-zacilily-na-devataky-na-veletrhu-vzdelavani-20141009.html

autor: Jiří Kosík
publikováno: 9. 10. 2014

Poslední novinky

Jistě už víte, že od 25. května 2018 vešlo v platnost evropské obecné nařízení pro ochranu osobních údajů neboli GDPR.

Studia pro rok 2018 - 2019

Termín konání: 2. 10. 2018 - 28. 5. 2019, úterý
Termín uzávěrky přihlášek
Místo
Hybešova 15, Brno

Díky našemu katalogu můžete získat učebnice a školní pomůcky rychle, jednoduše a pohodlně. A to od vašeho počítače či telefonu až do vaší školy. Najdeme a seženeme i to, co nenajdete.


30x30_facebook_icon.png